انواع ظروف بسته بندی خشکبار

انواع ظروف بسته بندی خشکبار

انواع ظروف بسته بندی خشکبار در کدام سایت قابل مشاهده می باشد؟ شیک ترین و پر فروش ترین ظروف بسته بندی خشکبار کدام است؟ آیا می توان از ظروف بسته بندی زعفران نیز برای نگهداری و بسته بندی خشکبار استفاده کرد؟ قیمت خرید ظروف بسته بندی خشکبار چقدر است؟

انواع ظروف بسته بندی خشکبار نیز در عطاری ها و فروشگاههای خشکبار قابل مشاهده است که تنوع آنها بسیار زیاد است. از جمله ظروف بسته بندی خشکبار می توان به ظروف مستطیلی و مربعی کریستالی و ظروف فلزی خاتم اشاره کرد که وزن و اندازه آن نیز با توجه به نیازها متفاوت است. ظروف کریستالی و خاتم جز شیک ترین و پر فروش ترین ظروف بسته بندی می باشند.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار

خشکبار شامل میوه های خشک شده و آجیل می باشد.نگهداری این خشکبار در جای خشک و خنک بسیار مهم است. بعضی از خشکبار باید در جای تاریک و خشک نگهداری شود پس باید توجه داشته باشید که ظروف خشکبار برای بعضی موارد باید از جنسی باشد که نور به داخل آن وارد نشود و به طور کلی جنس ظرف شفاف نباشد.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار

ظروف بسته بندی کریستالی

ظروف کریستالی بسیار متنوع است، ظروف کاربردی کریستالی مناسب خشکبار شامل ظروف مستطیلی و مربعی می باشد. جنس ظروف کریستالی شفاف است و به گونه ای است که دارای درب محکمی می باشد و از نفوذ آلودگی و رطوبت و… به داخل آن جلوگیری می کند و از همه مهم تر در برابر ضربه بسیار محکم و مقاوم می باشد.

ظروف بسته بندی آجیل

آجیل جز آن دسته از خشکباری است که بهتر است در داخل ظروفی نگهداری شود که امکان تابش نور و رطوبت به داخل آن وجود نداشته باشد زیرا خیلی سریع طعم و بوی خود را از دست می دهد. برای بسته بندی آجیل بهتر است از ظروف فلزی خاتم استفاده شود زیرا این ظروف مانند ظروف کریستالی شفاف نبوده و شرایط نگهداری از آجیل را دارد.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار

سایز و اندازه های ظروف فلزی خاتم مختلف است و هر کس با توجه به نیاز و سلیقه خود می تواند از انواع طرح های ظروف خاتم برای بسته بندی خشکبار و همچنین زعفران نیز استفاده کند.

قیمت خرید ظروف بسته بندی خشکبار

همانگونه که در بالا گفته شد ظروف بسته بندی خشکبار متنوع است و قیمت هر کدام با توجه به جنس و نوع آن فرق می کند. البته نوسانات بازار نیز بر روی این ظروف بسته بندی تاثیر گذار است و قیمت آنها در بازار مختلف می باشد.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار

و اما مژده به تمامی همکاران محترم که در عطاری ها و فروشگاههای خشکبار فعالیت دارند و به دنبال ظروف مناسب جهت بسته بندی خشکبار می باشند. ثمین پک تولید و پخش ظروف بسته بندی زعفران و خشکبار را به سراسر نقاط ایران به عهده دارد کافی است شما از طریق سایت با مدیر فروش آن مجموعه در ارتباط بوده و نیاز های خود را با قیمت عمده دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *