گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

خرید عمده ظروف زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

وقتی صحبت از خرید عمده ظروف زعفران می شود، منظور چه تیراژی است؟قیمت ظرف زعفران در بازار به چه عواملی بستگی دارد؟گران ترین ظرف زعفران کدام است؟برای خرید عمده ظروف زعفران چه کاری باید انجام داد؟چرا باید خرید عمده ظروف زعفران را از شرکت های تولیدکننده انجام دهیم؟
خرید عمده ظروف زعفران

حتما می دانید که خرید عمده ظروف بسته بندی زعفران تولید شده از کارخانه آن و تفاوت قیمت ظروف زعفران با خرید از تولید کننده اصلی همیشه دغدغه افرادی است که تولید کننده زعفران هستند. به نظر شما چرا خرید عمده ظروف زعفران برای افرادی که در کار فروش زعفران هستند مهم است و همیشه به دنبال فروشنده دست اول می گردند که بتوانند ظروف زعفران را با قیمت عمده از آن ها تهیه کنند؟

حتما می دانید که بازار ایران بعد از کرونا باعث شد که بیشتر کسب و کارها به فکر اینترنت و روش های فروش از طریق آن بیافتند و از آن رو بیشتر شرکت هایی که در کار تولید ظروف بودند و همچنین فروشنده های دست دوم هم برای اینکه عقب نیافتند به این سمت روی آوردند تا بتوانند مقداری از مشتریان آنلاین را به سمت خود جذب نمایند.

انواع ظرف بسته بندی زعفران

صنعت فروش زعفران در ایران به صورت سنتی همیشه اداره می شود و افرادی که در کار فروش و صادرات آن هستند همیشه سعی می کنند از طریق راه های سنتی به پخش و فروش آن بپردازند ولی با گذر زمان با وجود شبکه های اجتماعی کاربرپسند آن ها هم به فکر فرو رفتند که از این غافله عقب نیافتند و آن ها هم به صورت گسترده به تبلیغات آن روی آوردند.

وقتی صحبت از خرید عمده ظروف زعفران می شود، منظور چه تیراژی است؟

قبل از اینکه بخواهیم به بحث خرید عمده ظروف زعفران بپردازیم بهتر است بدانید که در جامعه امروزی ما دو نو ع کسب و کار فعالیت می کنند.

افرادی که تیراژ زیر 2000 هزارتا سفارش دارند و افرادی که بالای 10هزارتا از هر سایت سفارش ثبت می کنند. خب قاعدتا تفاوت هایی بین این دو فرد وجود دارد که شرکت های تولید کننده این افراد را مجزا می کنند.

فروش جز همیشه با قیمت بالاتر از قیمت کارخانه ارائه می شود و شرکت ها برای اینکه بتوانند کار این افراد را هم انجام دهند معمولا این سفارشات را به همکاران و بخشی از گروه که هدفش ارسال اینطور سفارشات است، واگذار کرده تا این گروه از مشتریان با توجه به سفارشات آن ها از طریق انبار گردآوری شده و از طریق راه های ارسالی که قبلا با آن ها مشخص شده، ارسال کنند.

ظروف کریستالی بسته بندی زعفران

افرادی که بالای تیراژ 10 هزارتا از هر سایز سفارش دارند معمولا گروه دیگری آن را برعهده دارند که سفارش آن ها را ثبت کرده و به کارخانه ارجاع می دهند. این طور سفارشات گاهی بالای 100 هزار عدد از هر سایز هم می رسد که ثبت سفارش نهایی آن ها برعهده چند نفر از بخش فروش می باشد تا بتوانند به بهترین شکل ممکن و در زمان مقرر به آن ها سفارش را تحویل داده و اگر در این بین برای آن ها سوالی مطرح شد، به آن پاسخ دهند.

خب بعد از اینکه این دو گروه مشخص شدند، یه بحث دیگر هم پیش می آید که آن قیمت ظرف زعفران در بازار می باشد.

قیمت ظرف زعفران در بازار به چه عواملی بستگی دارد؟

به نظر شما قیمت ظرف زعفران کدام مدل ها از همه بیشتر است؟

قبل از اینکه به توضیح قیمت ظرف زعفران بپردازیم باید ظروف زعفران را از نظر قیمت به چند بخش تقسیم کنیم.

  • گران ترین ظرف زعفران
  • قیمت متوسط ظرف زعفران
  • پایین ترین ظرف زعفران

گران ترین ظرف زعفران کدام است؟

گران ترین ظرف زعفران، ظرف فلزی زعفران و همچنین ظرف شیشه ای زعفران است. این دو نوع ظرف در بازار ایران از گرانترین ظرف های زعفران هستند. ظرف فلزی زعفران به دلیل اینکه در ساخت آن از فلز استفاده شده، نسبت به ظروف کریستالی 40 درصد گرانتر می باشند.

ظروف شیشه ای زعفران به دلیل وارداتی بودن و همچنین زمانبر بودن ساخت آن ها نسبت به ظروف کریستالی و در بعضی موارد ظروف فلزی زعفران از قیمت بالاتری برخوردار است.

بعد از ظروف شیشه ای زعفران و ظروف فلزی زعفران نوبت به میان رده آن یعنی ظروف کریستالی زعفران می رسد که اگر نگاهی به مقالات سایت انداخته باشید این ظروف به دو صورت ظروف کریستال ایستاده زعفران و ظروف کریستال تخت زعفران معروف هستند.

خرید ظرف خاتم زعفران

جنس ظروف کریستالی زعفران از ترکیب پلیمر و شفاف کننده که به عنوان متریال های اصلی و برخی دیگر از مواد ساخته می شود، تشکیل شده است.

قیمت ظروف کریستالی گرد و مستطیل یا کریستال تخت از قیمت پایین تری نسبت به دو رده بالا برخوردار است که قیمت آن ها از ظروف کریستالی ایستاده و خاتم پایین تر است.

و در آخر ظروف مقوایی یا کاغذی می باشند که از پایه ای ترین نوع بسته بندی زعفران به شمار می روند که بیش از 80 درصد بسته بندی را به خود اختصاص داده اند. این بسته بندی در بعضی موارد به اصطلاح بسته بندی ثانویه گفته می شود.

برای خرید عمده ظروف زعفران چه کاری باید انجام داد؟

برای اینکه بتوانید خرید عمده ظروف زعفران را انجام دهید، همیشه سعی کنید از گروهی که به صورت تخصصی در این قسمت مشغول به کار است و همچنین تولید و چاپ آن را بر عهده دارد و همچنین بر کار مسلط است، مشورت نمایید.

ظروف بسته بندی زعفران در مشهد

گروه ثمین پک به صورت تخصصی در زمینه بسته بندی ظروف عمده زعفران فعالیت می کند که توانسته با بهترین کیفیت و چاپ ظروف و بسته بندی زعفران را به کشورهای همسایه و اروپا و آسیای شرقی صادر کرده و نام و زعفران ایرانی را در این کشور ها زنده نگه دارد.

چرا باید خرید عمده ظروف زعفران را از شرکت های تولیدکننده انجام دهیم؟

خب پاسخ بسیار روشن است، خرید از عمده فروش چند مزیت برای شما دارد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

  • اطمینان از قیمت بسیار مناسبی که تولیدکننده ظروف زعفران ارائه می دهند.
  • خرید عمده ظروف زعفران مطابق با استانداردهای صادراتی و بهداشتی
  • تنوع زیاد محصولات تولید شده
  • ارائه سرویس و راهنمایی مناسب قبل از خرید ظروف زعفران

تمام محصولات تولید شده که بیش از 80 نوع ظروف بوده که دست شما را در انتخاب ظروف باز نگه می دارد و به راحتی می توانید ظروف زعفران را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. همین انتخاب ها باعث می شود که قدرت انتخاب و بازاریابی شما افزایش پیدا کند.

گواهینامه های مختلف بین المللی باعث شده که علاوه بر اینکه خیالتان بابت صادرات راحت باشد، کیفیت بالای ان ها و همچنین صادراتی بودن این نوع کالاها هم تضمین شده می باشد.

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 20 =

Call Now Buttonتماس بگیرید