خرید جعبه بسته بندی زعفران

خرید جعبه بسته بندی زعفران

قیمت خرید جعبه بسته بندی زعفران چقدر است؟ مرکز خرید جعبه بسته بندی زعفران در کدام شهر قرار دارد؟ بهترین تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران کدام است؟ آیا می توان جعبه های بسته بندی زعفران را با قیمت عمده تهیه کرد؟

خرید جعبه بسته بندی زعفران بهترین راهکار برای زیباتر نشان دادن ظروف زعفران و اصالت بخشیدن به محصول و محتویات داخل آن می باشد. یکی از بزرگترین و بهترین مرکز تولید و پخش ظروف زعفران در شهر مشهد مقدس وجود دارد.

پک کامل قوری دار صادراتی

تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران

مشهد مقدس بزرگترین و پرجمعیت ترین شهری است که به مرکز قطب تولید زعفران نزدیک است و بیشترین فروش زعفران در شهر زیارتی مشهد می باشد به همین دلیل در این شهر تولیدکنندگان شروع به تولید و پخش انواع ظروف زعفران برای بسته بندی آن کردند.

خرید جعبه بسته بندی زعفران

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران

مجوعه ثمین پک تولید و پخش انواع ظروف بسته بندی زعفران را در شهر مشهد مقدس به عهده دارد. این مجموعه بدون واسطه انواع ظروف زعفران را با قیمت عمده به فروش می رساند. یکی از مزیت های بسیار عالی برای همکاران سایر نقاط کشور خرید غیر حضوری از طریق سایت می باشد که هر مشتری می تواند از طریق سایت اقدام کند.

قیمت جعبه بسته بندی زعفران

جعبه های بسته بندی زعفران مدل های مختلف و متنوعی دارند که در اینجا به جعبه مقوایی و جعبه چوبی اشاره می شود. قیمت این دو نیز با هم متفاوت است و طبیعتا قیمت جعبه های چوبی از جعبه های مقوایی بیشتر است. قیمت ارز در بازار بر قیمت جعبه های زعفران تاثیر گذار است.

خرید جعبه بسته بندی زعفران

محتویات داخل جعبه های بسته بندی زعفران

  • جعبه تک خاتم
  • جعبه دو خاتم
  • جعبه کامل قوری دار
  • جعبه بزرگ صادراتی
  • جعبه دو آذین

و…

خرید پک مخملی

محتویات داخل جعبه های بسته بندی زعفران با توجه به نظر و سلیقه ی مشتریان فرق می کند. در کنار داخل جعبه های بسته بندی زعفران صادراتی معمولا علاوه بر ظروف خاتم یا ظروف کریستالی، هاون برای کوبیدن زعفران و قوری برای دم کردن زعفران نیز وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *