خرید ظرف خاتم زعفران

خرید ظرف خاتم زعفران

خرید ظرف خاتم زعفران به صورت اینترنتی امکان پذیر است؟ آیا میتوان از هر نقطه ی کشور ظرف خاتم زعفران را با قیمت عمده خرید نمود؟ از کدام مدل ظرف خاتم می توان برای بسته بندی خشکبار استفاده نمود؟ قیمت ظروف خاتم زعفران چقدر است؟

خرید ظرف خاتم زعفران از تامین کننده برای همکارانی که در زمینه فروش زعفران فعالیت می کنند بسیار مهم است. ظرف خاتم به دلیل زیبایی و جنسی که دارد از گذشته تا به حال بسیار پر فروش بوده است.

خرید ظرف خاتم زعفران

جنس فلزی ظروف خاتم باعث مقاومت و محکم بودن آن است و از نرم شدگی و آسیب دیدگی محتویات داخل آن جلوگیری می شود. تنوع طرح های ظروف خاتم بسیار بالا است.

ظروف خاتم را می توان در طرح های فیروزه ای، سبز رنگ و ترمه در بازار یافت اما می توان گفت طرح ترمه از سایر طرحها بسیار پر فروش تر بوده است زیرا طرح آن نشان دهنده ی هنر ایرانیان است.

خرید ظرف خاتم زعفران
خرید ظرف خاتم زعفران

قیمت ظروف خاتم زعفران

ظروف خاتم از نظر جنس و کیفیت با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند و تنها تفاوت آنها در اندازه و سایز آنهاست. ظروف خاتم از سایز یک گرم تا یک کیلو در بازار وجود دارند.

خرید ظرف خاتم زعفران

کاربرد ظروف خاتم

ظروف خاتم را می توان علاوه بر بسته بندی زعفران برای سایر ادویه ها و خشکبار نیز استفاده نمود. بعضی از این ظرف های فلزی در دار برای بسته بندی سوهان و شیرینی هایی مانند باقلوا استفاده می کنند.

خرید ظرف خاتم زعفران

قوطی خاتم استوانه

یکی از قوطی های خاتم، قوطی استوانه شکل است که قطر آن 8 سانتی متر و ارتفاع آن 5/8 سانتی متر است. وزن این قوطی استوانه 50گرم می باشد و تا ده گرم زعفران می توان از این نوع بسته بندی استفاده نمود. این نوع بسته بندی استوانه نیز می توان برای بسته بندی خشکبار هم استفاده نمود.

خرید ظرف خاتم زعفران

خرید ظرف خاتم زعفران

برای خرید ظرف خاتم زعفران از هر نقطه ی کشور می توان از طریق اینترنت نیز اقدام نمود و یکی از معتبر ترین فروشگاه فروش ظروف خاتم زعفران نیز ثمین پک است که علاوه بر خرید حضوری در مشهد امکان خرید غیر حضوری را برای سایر همکاران در دیگر شهرها از طریق سایت قرار داده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *