ظروف بسته بندی کریستالی زعفران

ظروف بسته بندی کریستالی زعفران

پر فروش ترین ظروف بسته بندی زعفران کدامند؟ آیا می توان از ظروف کریستالی علاوه بر نگهداری زعفران نیز برای سایر خشکبار استفاده نمود؟ بهترین تولیدکننده برای خرید ظروف بسته بندی کریستال کدام است؟ آیا می توان ظروف کریستالی را با قیمت عمده تهیه نمود؟

بسیاری از مشتریان به دنبال بهترین و شیک ترین ظروف بسته بندی زعفران هستند تا بتوانند به محصول خود جلوه بیشتری بدهند و هم اینکه مشتری ترغیب به خرید آن محصول شود.

ظروف بسته بندی کریستالی زعفران

تولید کننده ظروف بسته بندی زعفران

فروشگاههای بسیاری برای فروش ظروف زعفران در سطح هر شهر وجود دارد. یکی از بزرگ ترین تولیدکننده ظروف بسته بندی زعفران در مشهد، ثمین پک می باشد. این واحد تولیدی انواع ظروف زعفران را با جدیدترین بسته بندی تولید و  بدون واسطه با کمترین قیمت پخش می نماید.

فروش عمده ظروف بسته بندی زعفران

فروشگاه ثمین پک این امکان را برای مشتریان سراسر کشور به وجود آورده است تا بتوانند هر نوع ظروف را با هر تعدادی که بخواهند با قیمت عمده تهیه کنند.برای خرید هر نوع ظرف زعفران می توانید با مدیر فروش آن نیز در ارتباط باشید.

ظروف بسته بندی کریستالی زعفران

قیمت ظروف بسته بندی کریستالی

فروش ظروف بسته بندی کریستالی نسبت به سایر ظروف زعفران بسیار بالاست. زیرا این ظروف بسیار شکیل و جذاب می باشد و از همه مهم تر قیمت ظروف کریستالی نسبت به دیگر ظروف بسته بندی مناسب تر می باشد. ظروف کریستالی بسیار متنوع می باشد و قیمت هر کدام با توجه به کیفیت و سایز و مدل آن با هم فرق می کند.

انواع ظروف بسته بندی کریستالی زعفران

ظروف بسته بندی کریستالی زعفران

  1. ظروف ایستاده مانند: قوطی آذین، اطلس، الماس، وزیری، و…
  2. ظروف تخت مانند: مستطیلی، مربعی، بیضی، دایره ای و…

ظروف بسته بندی کریستالی زعفران

 

ظروف بسته بندی خشکبار

ظروف کریستالی تخت نیز برای بسته بندی خشکبار بسیار مناسب می باشد. این ظروف جنس آن به گونه ای است که محصول داخل آن به هیچ گونه تغییر در رنگ و ترکیب آن ایجاد نمی شود. ظروف تخت کریستالی بسیار جای گیری خوب و عالی دارد برای همین نیز می توان برای خشکبار استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *