گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

طرح پاکت زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل طراحی و چاپ پاکت زعفران
طرح پاکت زعفران

طرح پاکت زعفران به صورت عمومی و اختصاصی قابل سفارش و چاپ می باشد. عموما برای طراحی پاکت زعفران از رنگ قرمز استفاده می شود و زعفران به گونه ای داخل این پاکت های مقوایی قرار می گیرد که در معرض هوا قرار نگیرد چون هوا خواص آنها را کاهش می دهد.

نحوه قرار گیری زعفران درون پاکت

طرح پاکت زعفران طوری طراحی شده اند که هوا مستقیم درون آنها قرار نمی گیرد. همچنین زعفران را نباید مستقیم درون این پاکت ها قرار داد.

برای قرار دادن زعفران درون این پاکت ها از یک نایلون مخصوص استفاده می شود. این نایلون که به نام ترس شناخته می شود خاصیت ضد مغناطیس و شفافیت خوبی دارد. که با ریختن زعفران درون آن و دوخت در ترس با دستگاههای اتوهای برقی و قرار دادن آن درون پاکت زعفران سبب یک بسته بندی زیبا و مناسب برای این دو محصول می شود.

مراحل طراحی و چاپ پاکت زعفران

پاکت زعفران به شرح زیر طراحی و چاپ و آماده بسته بندی می شوند.

1- شما برای اولین قدم باید یک مدلی را انتخاب نمایید این مدل اگر نیاز به قالب داشته باشد باید برای آن قالب برش طراحی و ساخته شود.

منظور از قالب برش چیست؟

تمام پاکت های زعفران و قالب برش دارند شما فرض کنید که یک پاکت را باز کنید و گسترده آن را بر روی یک کاغذ قرار دهید.

فرض شکل شما به صورت ۱ دایره در وسط و تاج بر بالای پاکت باشد. برای آنکه آن را بتوان برش داد و به آن شکل درآورد باید قالب برش برای آن ساخت پس به طور کلی برای چاپ پاکت هل و زعفران ابتدا طراحی انجام می شود. سپس طراحی بر روی کاغذهای گلاسه با ضخامت های مختلف چاپ و بعد از چاپ شدن باید این شکل ها و اطراف پاکت توسط قالب هایی که به آنها قالب های برش گفته می شود برش بخورد.

2- مرحله برش و چسب زدن

پاکت آماده تا زدن و چسب زنی شود شما اگر از قالب های آماده برش از مجموعه زرین پک استفاده نمایید. دیگر نیاز به پرداخت هزینه برای ساخت قالب نیستید و یک قدم در هزینه ها صرفه جویی نموده و می توانید فقط نوع طراحی و رنگ و اطلاعاتی که بر روی این پاکت ها باید قرار بگیرد را بر روی قالب های از پیش آماده ما قرار داده و ما بعد از طراحی با اطلاعات رنگ و مدل هایی که شما نیاز دارید اقدام به چاپ برش و آماده کردن این پاکتها برای شما می کنیم.

این مدل از کار را پاکت اختصاصی هل و زعفران می گویند. پاکت های عمومی پاکت هایی می باشند که تعداد زیادی از آنها چاپ و آماده می باشد و شما می توانید بر اساس نیاز تعدادی از آن را تهیه کنید معمولاً این پاکت‌ها در وزن های ۱۰ و ۲۰ گرم برای حل و برای زعفران در وزن های نیم و یک و ۲ و ۴ گرم تهیه و تولید می شود.

البته برای زعفران پاکت های دو گرم به نیم مثقال و پاکتهای ۴ گرم به یک مثقال معروف هستند و شما می توانید این مقدار از زعفران را درون آن بسته بندی نمایید.

طرح پاکت زعفران

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

Call Now Buttonتماس بگیرید