مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران با قیمت عمده

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران با قیمت عمده

بهترین مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران کجاست؟ آیا می توان از ظروف بسته بندی زعفران برای خشکبار استفاده نمود؟ ظروف بسته بندی زعفران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران کدامند؟

مرکز فروش ظروف بسته بندی زعفران در شهر قطب اصلی صادرات زعفران یعنی مشهد مقدس  می باشد. مشهد مقدس به دلیل نزدیکی به خراسان جنوبی منطقه ی قائنات مرکز تولید زعفران، و بدلیل شهر زیارتی مرکز اصلی تولید و  فروش ظروف بسته بندی زعفران می باشد.

امروزه به دلیل تقاضای بسته بندی زعفران، فروشگاههای بسیاری در سراسر کشور برای فروش ظروف بسته بندی زعفران وجود دارد اما همه ی افراد به دلیل مشغله ی کاری یا کمبود زمان امکان خرید حضوری را ندارند. به همین منظور فروشگاه بسته زعفران ایجاد شد تا همکاران محترمی که قصد بسته بندی زعفران یا فروش ظروف زعفران را دارند بتوانند در کمترین زمان و از همه مهم تر با قیمت عمده سفارشات خود را انجام دهند و کمتر از 48 ساعت تحویل بگیرند.

تنوع ظروف بسته بندی زعفران بسیار زیاد است و هر کس با توجه به سلیقه و نیاز خود می تواند انتخاب نماید. همه ی ظروف زعفران با بهترین کیفیت ساخته می شود و هر کدام مشتریان خاص خود را دارد.

انواع ظروف بسته بندی زعفران

  • پاکت های مقوایی بسته بندی
  • قوطی های فلزی خاتم
  • ظروف کریستالی

پاکت های مقوایی به دلیل اینکه قیمت آن بسیار مناسب است در داخل ایران بسیار پر طرف دار می باشد، قوطی های خاتم بدلیل طرح سنتی آن مورد محبوبیت افراد در داخل ایران و خارج قرار گرفته است. قوطی های کریستالی به دلیل زیبایی و شکیل بودن آن بیشتر برای بحث صادرات مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگی های ظروف بسته بندی زعفران

  1. جنس ظروف بسیار محکم و بادوام است
  2. حمل و نقل ظروف مخصوص بسته بندی بسیار آسان است
  3. در برابر ضربه بسیار مقاوم می باشند
  4. بسیار زیبا و شکیل است

ناگفته نماند کلیه ظروف مخصوص بسته بندی زعفران همه ی ویژگی های ذکر شده را دارا می باشند ولی هر کدام مورد توجه مشتریان مخصوص به خود قرار گرفته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *