فروش انواع بسته بندی زعفران و هل

فروش انواع بسته بندی زعفران و هل

از کجا می توان انواع پاکت های بسته بندی زعفران و هل را در سایزهای مختلف خریداری کرد؟ آیا مکانی هست که بتوان به صورت آنلاین انواع سایزهای پاکت هل و زعفران را سفارش داد و در شهر خود آن را دریافت کرد؟ چگونه می توان طرح های بسته بندی زعفران و هل را دید؟

کسانی که در کار فروش هل و زعفران هستند، از انواع بسته بندی زعفران و هل برای کار خود استفاده می کنند. یکی از انواع بسته بندی های زعفران و هل، پاکت های مقوایی هل و زعفران هستند که در سایزهای مختلف وجود دارد.

از آنجا که هل نسبت به زعفران مقداری سنگین تر است و از جهت دیگر ارزانتر است، مقادیر پایین در بازار خریدار ندارد و از وزن های خاصی به بالا در بازار یافت می شوند. مثلا اگر بخواهید هل را به صورت پاکتی بسته بندی کنید، از سایز نیم مثقال به بالا باید استفاده کنید.

فروش انواع بسته بندی زعفران و هل

یکی دیگر از ظروفی که می توان در بسته بندی هل استفاده کرد، ظروف پلی کریستال هستند. معمولا ظروف پلی کریستال از وزن کوچک، متوسط و بزرگ بیشترین کاربرد را در بسته بندی هل دارد.

انواع بسته بندی زعفران و هل

فروش انواع بسته بندی زعفران و هل به جهت حفظ و نگهداری از محصول زعفران بسیار بالا است، ظروف زعفران انواع مختلف و متنوعی دارد که به پر فروش ترین آن اشاره می کنیم.

  • انواع پاکت بسته بندی مخصوص زعفران
  • پاکت مخصوص بسته بندی خشکبار
  • قوطی های فلزی
  • ظروف پلی کریستال

بعضی از ظروف مخصوص بسته بندی زعفران مانند خاتم در وزن و سایز های بزرگ تر می توان به عنوان ظروف نگهداری سایر خشکبار استفاده کرد. زیرا این قوطی ها فلزی هستند و جای گیری بسیار خوبی دارند.

فروش انواع بسته بندی زعفران و هل

ظروف پلی کریستال انواع مختلفی دارد که پر طرفدارترین آن قوطی آذین، قوطی سی گل، قوطی الماس، قوطی اطلسی می باشد که در وزن های یگ گرم تا یک مثقال می باشند.

فروش انواع بسته بندی زعفران و هل

توجه داشته باشید برای بسته بندی هل به دلیل اینکه وزن هل نسبت به زعفران بیشتر است باید از ظروف بسته بندی با وزن نیم مثقال به بالا استفاده کرد.

جنس انواع ظروف مخصوص بسته بندی به گونه ای است که تغییری در ترکیب و خاصیت زعفران، هل و سایر خشکبار ایجاد نمی شود و به مدت طولانی در امن ترین ظروف می مانند.

فروشگاههای بسیاری برای فروش ظروف زعفران، ادویه و سایر خشکبار وجود دارد اما مکانی که بتوان به صورت آنلاین خرید نمود نیاز جامعه بود، فروشگاه ثمین پک به منظور راحتی همکاران محترم که در زمینه فروش و پخش زعفران و سایر خشکبار فعالیت دارند ایجاد شد تا بتوانند با خیال راحت هر مدل ظروفی که طبق نیاز و سلیقه شان است با قیمت عمده خرید نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پک واتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفران تلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *