انواع ظروف بسته بندی خشکبار با قیمت عمده

انواع ظروف بسته بندی خشکبار با قیمت عمده

انواع ظروف بسته بندی خشکبار با قیمت عمده را از کجا تهیه کنیم؟ آیا ظروفی مناسب برای نگهداری آجیل وجود دارد؟ آیا می توان از ظروف کریستالی برای نگهداری از خشکبار استفاده نمود؟ قیمت خرید ظروف بسته بندی خشکبار چقدر است؟

انواع ظروف بسته بندی خشکبار با قیمت عمده به بازار عرضه می شود و کاربرد این ظروف با یکدیگر متفاوت می باشد. ظروف بسته بندی خشکبار در اندازه های مختلف در بازار مشاهده می شود.

در ایران کارخانه های تولیدی زیادی وجود دارد که انواع و اقسام ظروف بسته بندی زعفران را با قیمت عمده به بازار عرضه می کند.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار با قیمت عمده

ظروف خشکبار دارای سر گشاد می باشد و جنس آن باید به گونه ای باشد که تغییری در رنگ و طعم محتویات داخل آن ایجاد نشود. خشکبار شامل موارد زیر است.

  • مغزی جات
  • میوه های خشک شده

انواع ظروف بسته بندی خشکبار با قیمت عمده

طریقه ی نگهداری مغزی جات و میوه های خشک شده نیز با هم فرق می کند و مشتریان باید این را مد نظر داشته باشند که چه نوع ظرفی را باید تهیه کنند. مثلا مغزی جاتی مانند پسته اگر از پوستش جدا شود و بدون پوست نگهداری شود باید در مکانی سرد و تاریک قرار گیرد پس بهتر است از ظروفی استفاده شود که نور مستقیم به داخل ظرف راه نیابد.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار با قیمت عمده

ظروف بسته بندی آجیل

برای آجیل ظروف فلزی خاتم بسیار مناسب است. جنس این ظروف فلز است و در هنگام ضربه از خوردشدن محتویات داخل آن محافظت می کند. ظروفی خاتم مستطیلی و ظروف دایره های در سایز های بزرگ می تواند گزینه مناسبی برای بسته بندی آجیل نیز باشد.

ظروف بسته بندی کریستالی

ظروف کریستالی از جنس پلاستیک فشرده نیز می باشد و در برابر ضربه بسیار محکم و مقاوم است هنگامی که خشکباری در داخل آن قرار می گیرد بسیار جلوه خاصی دارد. این ظروف مناسب میوه های خشک شده نیز می باشد و دارای درب محکم است.

انواع ظروف بسته بندی خشکبار با قیمت عمده

قیمت ظروف بسته بندی خشکبار

قیمت ظروف بسته بندی خشکبار برای فروشندگان عطاری و… بسیار مهم است. تولیدکنندگان ظروف بسته بندی خشکبار این موضوع اقتصادی و به صرفه بودن را مد نظر دارند و انواع ظروف مناسب خشکبار را با قیمت عمده به دست خریداران می رسانند.

و اما باید توجه داشت که عوامل گوناگونی در تعیین قیمت نیز نقش دارد مانند

  1. اندازه
  2. جنس
  3. رنگ
  4. طرح

یکی از تولیدکنندگان ظروف بسته بندی خشکبار ثمین پک است که هم اکنون در مشهد مشغول فعالیت تولید و پخش انواع ظروف خاتم و کریستالی به سراسر کشور با قیمت عمده نیز می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید:
آقای قربانی
شماره تلفن ثمین پک شماره موبایل: 09158655490
واتس آپ ثمین پکواتس آپ: 09158655490
کانال تلگرام پک زعفرانتلگرام: ورود به کانال تلگرام

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *